NAUJIENA! Širdies nepakankamumo stebėsenos kabinetas


Nuo šiol klinikoje “Unomeda” galite rasti ir paslaugą- širdies nepakankamumo stebėjimas. Šią paslaugą gali gauti pacientai, kurie yra tik po stacionarinio gydymo, sergantiems I-IV funkcinės klasės širdies nepakankamumu (pagal Niujorko širdies asociacijos (NYHA) funkcinio pajėgumo klasę), po gydymo stacionare dėl širdies nepakankamumo paūmėjimo, pirmą kartą diagnozavus širdies nepakankamumą, įsisenėjusiam, atspariam standartiniam gydymui širdies nepakankamumui, kai pacientui indikuotina širdies transplantacija.

Stebėjimo metu pacientui yra suteikiami mokymai, kurių tikslas – suteikti pacientui bei jo šeimos nariams specialiųjų žinių apie širdies nepakankamumo ligą, jos eigą, priežiūros metodus, gyvensenos ir savirūpos įgūdžių formavimo rekomendacijas.

Konsultavimo paslaugos (mokymai) teikiamos su gydytojo kardiologo siuntimu. Pacientui, sergančiam širdies nepakankamumu, gali būti teikiama iki 4 konsultacijų per 12 mėn.

Kviečiame visus minėtus pacientus kreiptis į mūsų kliniką. „Unomeda“ specialistai gali kruopščiai įvertinti jūsų būklę ir paskirti tikslingą gydymą!

Comments are disabled.