Kaip pasikeičia moters kūnas po gimdymo?


Kiekviena moteris po gimdymo patiria daug streso, nes kūno formos ne taip greitai sugrįžta į buvusias prieš pastojimą, bei žinoma emocijos, mintys – tai nėra lengvas laikotarpis. Gera žinia ta, kad visos gimdžiusios anksčiau ar vėliau sugrįžtą į įprastą gyvenimo ritmą. Norint greičiau pasiekti gražias kūno formas reikės daugiau dėmesio skirti mitybai, sportui ir poilsiui. Tiek kūnui, tiek emocijos sureguliuoti reikalingas miegas, tad stenkitės miegoti tuomet, kada miega vaikelis. Mažinkite namų ruošos darbus, lai juos atlieka kiti šeimos nariai. Be abejo, labiausiai pasikeičia krūtinė, bei pilvo sritis. Daugelis žino, kad krūtinė nusileidžia, praranda tvirtumą, tačiau tai galima išspręsti. Nebūtina iš karto griebtis krūtų didinimo, dažnai užtenka tik pakėlimo operacijos. Geriausias jūsų sprendimas, tai konsultacija su specialistais. Įvertinus dabartinę būklę bus galima priimti tinkamą sprendimą. Nemaža dalis mamų net ir sureguliavus mitybą, padidinus fizinį aktyvumą negali atsikratyti nereikalingų riebalų pilvo srityje. Plastikos chirurgai įvertina kokie logiškiausi sprendimo būdai. Tikriausiai girdėjote apie riebalų nusiurbimą, tačiau turite žinoti, kad tai ne svorio metimas. Ši procedūra skirta tiems atvejams, kada nei mityba, nei sportas negali efektyviai pašalinti riebalų. Specialistai žino, kad kartais organizme susiformuoja tokie sluoksniai, kuriuos pašalinti yra tik vienintelis būdas.

Kodėl organizmas pasikeičia?

Pirmiausia nereikia bijoti organizmo pokyčių. Tai natūralus procesas, kuris vyksta su kiekviena moterimi. Šiais laikais yra begalė būdų kaip efektyviai susitvarkyti kūno formas. Juk tai ne tik grožis, bet ir didesnis pasitikėjimas savimi. Daktarai pastebi, kad moterims, kurios prieš vaikelio atsiradimą tvarkingai maitinosi, sportavo būna ženkliai lengviau sugrįžti į kūno formas, kurios buvo prieš nėštumą.

Kiek tai kainuoja?

Jeigu norite atsikratyti kūno svorio pirmas sprendimas tai, kreiptis į dietologą ir susitvarkyti mitybą. Visi aktyviai sportuojantys žmonės puikiai žino, kad svoris metams virtuvėje. Tikrai nesakome, kad nereikia sportuoti, tačiau akcentas turi būti mitybai. Moterys ir taip daug juda. Namų ruošos darbai, darbas, vaikai reikalauja nemažos fizinės veiklos. Plastinės chirurgijos paslaugos nėra pigios, tačiau tai viena geriausių investicijų. Šiandien, tokias operacijas galima gauti išsimokėtinai, tad turėsite ir gražias kūno formas ir stabilią finansinę padėtį. Paprastai riebalų nusiurbimas, krūtų pakėlimas gali kainuoti nuo 1200 Eur. Tiksli kaina priklauso nuo konkrečios situacijos, todėl kreipkitės į specialistus, konsultuokitės ir būkite gražios!

Comments are disabled.