REABILITACIJA

Reabilitacijos paslaugos pacientus kviečiame paskaityti paslaugų teikimo tvarką: Fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugų teikimo tvarka

Registracija:

+370 373 75853

Reabilitacinis gydymas dažniausiai taikomas pacientams, turintiems judamojo ir atramos aparato pažeidimų (po traumų, ligų, ortopedinių operacijų), sergantiems kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo sistemų, ginekologinėmis, akių, ausų, nosies ir gerklės, endokrininėmis, odos, inkstų, kraujo, nervų sistemos ligomis. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos (t. y. pirmojo reabilitacijos etapo) paslaugos teikiamos, siekiant išvengti komplikacijų, sutrumpinti laikinojo nedarbingumo trukmę bei sumažinti neįgalumą. Konsultacijos metu gydytojas įvertina paciento funkcinę būklę, pagal indikacijas skiria procedūras, o esant poreikiui jas koreguoja. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai siunčia šeimos gydytojas arba gydytojas specialistas. Pacientams, atvykusiems su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu paslaugos teikiamos nemokamai.

Reabilitacijos priemonių programą sudaro:

 • Kineziterapija– gydymas judesiu. Kai yra atliekamos įvairios mankštos, pratimai. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.
 • Ergoterapija– gydymas tikslinga veikla. Kai yra lavinami kasdieniai apsitarnavimo, buitiniai, darbiniai įgūdžiai. Ergoterapijos dėka pacientui yra atkuriama arba sustiprinama, palengvinama gyvenime atliekama veikla. O tai svarbu paciento adaptacijai, produktyvumui bei paciento psichologinei sveikatai.
 • Fizioterapijos procedūros– ligų ir traumų gydymas natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Tai magneto terapija, ultragarso terapija, limfodrenažas, elektroterapija, aukšto intensyvumo lazerio terapija, mikrobangų terapija, šviesos terapija, parafino vonelės. Procedūros pagerina gyvenimo kokybę, emocinę savijautą, padeda greičiau atstatyti darbingumą.
 • Gydomasis masažas– pasižymi kompleksinio gydymo poveikiu visam organizmui ir nervų sistemai. Jis suaktyvina kraujotaką bei limfos apytaką, todėl po masažų akivaizdžiai sumažėja skausmai, pašalinama įtampa, sumažinamas raumenų nuovargis, gerinama medžiagų apykaita ir skatinami gijimo procesai.
 • Reabilitacinio atsistatymo trukmė gali skirtis priklausomai nuo paciento būklės, traumos ar ligos sunkumo, taip pat nuo reabilitacijos intensyvumo. Įprastai reabilitacinis gydymas trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, tačiau svarbu suprasti, kad reabilitacinis gydymas yra individualus ir priklauso nuo paciento būklės, jo poreikių ir atsakingo požiūrio.

  GYDYTOJAI

  Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Karolina Statkevičienė

  Registruotis

  Kineziterapeutė Laura Matušaitė

  Registruotis

  Kineziterapeutė Rima Vaičiūnaitė

  Registruotis

  Kineziterapeutas Zigmas Kudirka

  Registruotis

  Ergoterapeutė Agota Verseckaitė

  Registruotis

  Masažuotoja Jūratė Tunc

  Registruotis

  Masažuotoja Paulina Mizgaitytė

  Registruotis

  Masažuotojas Aivaras Jurkevičius

  Registruotis

  Masažuotoja Paulina Milašiūtė

  Registruotis

  Paslaugos

  Paslauga
  kaina
  Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija (suagusiems/vaikams) su siuntimu0.00
  Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija (suaugusiems/vaikams)65.00
  Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo pakartotinė konsultacija (suaugusiems)40.00
  Didelio intensyvumo lazerio terapijos procedūra15.00
  Elektrostimuliacija (1 kartas)15.00
  Elektrostimuliacija (10 kartų)135.00
  Magnetoterapija (1 kartas)15.00
  Magnetoterapija (10 kartų)135.00
  Ultragarso terapija (1 kartas)15.00
  Ultragarso terapija (10 kartų)135.00
  Limfodrenažas, 1 galūnė15.00
  Limfodrenažas, 2 galūnės 25.00