SPORTO MEDICINOS GYDYTOJAI

Pas mūsų klinikos sporto medicinos gydytoją užsiregistruoti galite:

Registracija:

+370 373 75853
Pradedant sportuoti arba tobulinant jau esamą fizinį aktyvumą, svarbu turėti tinkamą režimą. Sporto medicinos gydytojas yra neatsiejama dalis šio proceso, suteikiantis individualų požiūrį į jūsų sveikatą ir sportinius tikslus.

Paslaugos, kurias teikia sporto medicinos gydytojas:

 • Individualų fizinio krūvio parinkimą. Remdamasis jūsų sveikatos būkle, sporto medicinos gydytojas jums parinks tinkamą fizinį krūvį bei apsaugos nuo galimų traumų.
 • Sportininkų priežiūrą. Ne tik pradedantieji, bet ir aukšto meistriškumo sportininkai gali pasinaudoti sporto medicinos gydytojo patirtimi. Individualizuotas požiūris padės optimizuoti treniruočių procesą ir išvengti persitreniravimo.
 • Rekomendaciją dėl mitybos. Sporto medicinos gydytojas ne tik stebės jūsų fizinį krūvį, bet ir suteiks patarimus dėl mitybos, maisto papildų vartojimo bei kūno svorio korekcijos, užtikrindamas visapusišką palaikymą.
 • Sporto medicinos gydytojas – tai ne tik specialistas, bet ir jūsų sveikatos sąjungininkas. Pradėkite savo sporto kelionę teisingu žingsniu – su profesionaliu palaikymu ir šios srities ekspertų patarimais.

  GYDYTOJAI

  Paslaugos

  Paslauga
  kaina
  Sporto medicinos gydytojo konsultacija65,00
  Sporto medicinos gydytojo pakartotinė konsultacija40,00