Nuotolinės gydytojų konsultacijos


Rūpindamiesi Jūsų saugumu siūlome galimybę konsultuotis su gydytojais ir nuotoliniu būdu!

Mokama gydytojo nuotolinė konsultacija skirta visiems pacientams, norintiems gauti mokamą  gydytojo specialisto konsultaciją nuotoliniu būdu.

Mokamos nuotolinės sveikatos paslaugos paskirtis – paskirti ar pratęsti pacientui vaistinių preparatų ar medicinos pagalbos priemonių skyrimą, skirti būtinus tyrimus ir paaiškinti pacientui atliktų tyrimų rezultatus bei pagal juos koreguoti gydymą ar vaistų vartojimą, rekomenduoti, kaip reikėtų stebėti savo būklę ir kokių veiksmų imtis būklei keičiantis ar blogėjant, prireikus elektroniniu būdu išrašyti receptą medikamentams, siuntimą specialisto konsultacijai ar tyrimams;

Mokamas telekonsultacijas mūsų klinikoje teikia:

Gastroenetrologai

Endokrinologai

Urologai

Vidaus ligų gydytojai

Pacientas norintis gauti mokamą nuotolinę paslaugą registruojasi pas gydytoją specialistą prisijungęs informacinėje sistemoje e-pacientas.lt  pasirinkęs UAB „Medicinos namai šeimai“ įstaigą (adresu K. Donelaičio g 70D-2, Kaunas) ir  norimą specialistą, kuris teikia telekonsultacijos paslaugą. Registracijai patvirtinti pacientas nukreipiamas į elektroninę bankininkystę susimokėti už planuojamą paslaugą. Paslaugos kaina – 35 eur.

 

Kilus klausimam skambinkite klinikos telefonu +370 670 88707. Gyvenkite sveikai!

 

Comments are disabled.