Ar plaukų transplantacija populiari paslauga?


Kas būtų pagalvojęs, kad ateis diena ir išretėjusius galvos plaukus turintys vyrai kreipsis dėl plaukų transplantacijos. Lietuvoje vis dar stiprioji litis santūriai žiūri į įvairias panašaus pobūdžio paslaugas. Medicina per dvidešimt metų ženkliai pasistūmėjo į priekį, tad plaukų transplantacijos paslauga stebina vis mažiau piliečių. Kiekvienas turintis išretėjusius galvos plaukus, antakius, barzdos sritį gali kreiptis dėl šios problemos sprendimo. Moterims ši paslauga aktuali, tačiau dažnesni klientai vyrai.

Kaip atliekama procedūra?

Paprastai kalbant, tose vietose kur tvarkingai auga plaukai jie persodinami į tas kūno sritis, kuriuose dėl įvairių priežasčių yra sutrikęs plaukų augimas. Plauko folikulas gali sunykti dėl įvairių priežasčių: genetika, įvairios ligos. Kiekvienais metais plaukų transplantacijos atliekamos vis dažniau. Prie to prisideda ir aktyvus visuomenės švietimas. Tikrai ne daugelis gyventojų žino apie šią paslaugą ir kartais net neįsivaizduoja kaip tai yra atliekama.

Ar daug kainuoja jūsų grožis?

Reikia suprasti, kad ne visada išretėję plaukai yra tik smulkus defektas. Kartais moterys, vyrai neturi normalių antakių, o tai jau yra didelis trūkumas. Galima tai maskuoti kosmetologinėmis procedūromis, tačiau medicinos technologijos suteikia galimybę turėti tvarkingus antakius, barzdą ar plaukus. Kainos nėra mažos, tačiau visi žino, jog geriausia investicija yra į save. Nemaža dalis klinikų suteikia galimybę procedūras pirkti išsimokėtinai. Gydytojai teigia, kad neįmanoma iš anksto pasakyti kiek kainuos paslauga. Viskas priklauso kokia bus darbų apimtis.

Kaip išsirinkti medicinos įstaigą?

Kaip ir perkant bet kokį produktą ar paslauga reikia įvertinti kokybę. Kalbant apie tokio tipo procedūras tai itin svarbu. Lietuvoje nėra itin daug specialistų, kurie profesionaliai galėtų atlikti plaukų transplantaciją, todėl klientams reikia konsultuotis ir įvertinus kompetenciją pasirinkti vieną ar kitą medicinos įstaigą. Paprastai nauji klientai atkeliauja pagal rekomendacijas. Juk tai nėra kasdienė paslauga, todėl mažai kas stipriai reklamuojasi. Norėdami surasti, kas tinkamai atliks transplantaciją pradėkite nuo draugų, pažįstamų patarimų. Aišku, kad tai ne ta tema, kuria nori visi kalbėti, tačiau taip galima susirasti iš tiesų gerus specialistus, kurie atnaujins jūsų išvaizdą ir vėl galėsite džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Comments are disabled.