REABILITACIJA

Reabilitacijos paslaugos pacientus kviečiame paskaityti paslaugų teikimo tvarką: Fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugų teikimo tvarka

Registracija:

+370 665 89566

Gydytojai reabilitologai padeda pacientui po sunkių operacijų, traumų ir sergantiems sunkiomis lėtinėmis ligomis. Jie parenka tinkančią pacientui individualią reabilitacijos priemonių programą, stebi jos efektyvumą, o esant poreikiui koreguoja.

Reabilitacijos priemonių programą sudaro:

  • Kineziterapija– gydymas judesiu. Kai yra atliekamos įvairios mankštos, pratimai. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.
  • Ergoterapija– gydymas tikslinga veikla. Kai yra lavinami kasdieniai apsitarnavimo, buitiniai, darbiniai įgūdžiai. Ergoterapijos dėka pacientui yra atkuriama arba sustiprinama, palengvinama gyvenime atliekama veikla. O tai svarbu paciento adaptacijai, produktyvumui bei paciento psichologinei sveikatai.
  • Fizioterapijos procedūros– ligų ir traumų gydymas natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Tai magneto terapija, ultragarso terapija, limfodrenažas, elektroterapija, aukšto intensyvumo lazerio terapija, mikrobangų terapija, šviesos terapija, parafino vonelės. Procedūros pagerina gyvenimo kokybę, emocinę savijautą, padeda greičiau atstatyti darbingumą.
  • Gydomasis masažas– pasižymi kompleksinio gydymo poveikiu visam organizmui ir nervų sistemai. Jis suaktyvina kraujotaką bei limfos apytaką, todėl po masažų akivaizdžiai sumažėja skausmai, pašalinama įtampa, sumažinamas raumenų nuovargis, gerinama medžiagų apykaita ir skatinami gijimo procesai.

GYDYTOJAI

Masažuotojas-Kineziterapeutas Mantas Buitvidas

Registruotis

Masažuotojas Edgaras Bubulis

Registruotis

Masažuotoja Agnė Rudžionytė

Registruotis

Kineziterapeuto padėjėjas Erikas Knyza

Registruotis

Kineziterapeutė Greta Vileiniškė

Registruotis

Paslaugos

Paslauga
kaina
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija (suaugusiems/vaikams) su siuntimu0.00
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija (suaugusiems/vaikams)65.00
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo pakartotinė konsultacija 40.00
Didelio intensyvumo lazerio terapijos procedūra15.00
Elektrostimuliacija (1 kartas)15.00
Elektrostimuliacija (10 kartų)135.00
Magnetoterapija (1 kartas)15.00
Magnetoterapija (10 kartų)135.00
Ultragarso terapija (1 kartas)15.00
Ultragarso terapija (10 kartų)135.00
Limfodrenažas, 1 galūnė15.00
Limfodrenažas, 2 galūnės 25.00
Parafino aplikacija (1 kartas)10.00