PLAUKŲ TRANSPLANTACIJA (HTI)

PLAUKŲ TRANSPLANTACIJA  (HTI) ir PRP PROCEDŪROS:

Mūsų klinikoje galite atlikti profesionalią plaukų transplantaciją bei PRP procedūras plaukų slinkimui gydyti, kurią Jums suteiks profesionalūs medicinos specialistai.

Bendra informacija:

Plaukų transplantacija implanteriais – tai procedūra, kai plaukai paimami iš donorines zonos ir implantuojami vietoje, kurioje norima atkurti plaukus arba jų tankumą. Plaukai prieš implantaciją laikomi transplantacijai skirtame specialiame skystyje. Po plaukų ištraukimo pradedamas implantacijos etapas, o bendrai visa procedūra paprastai užtrunka nuo 4 iki 8 valandų, priklausomai nuo persodinamų plaukų kiekio. Paciento komfortui naudojama vietinė anestezija galvos srityje, tiek plaukų ekstrakcijai, tiek ir implantacijai.

Įrankių ir įgūdžių menas:

Plaukų transplantacijas atlieka patyrę  ir profesionalūs dermatovenerologai arba plastikos gydytojai. Komandą sudaro gydytojas ir specialistė – medicinos sesutė, kurios įgūdžiai taip pat svarbūs procedūros atlikimo greičiui. Mūsų gydytojai naudoja  pažangius metodus, kad būtų pasiekti patys geriausi plaukų transplantacijos rezultatai.

Atsidavę ir įgudę, talentingi plaukų transplantacijos gydytojai naudoja modernią įrangą  ir profesionalias plaukų transplantacijos metodikas, todėl pasiekiami rezultatai yra labai vertinami mūsų pacientų. Svarbu pažymėti, kad mūsų gydytojai yra sertifikuoti specialiuose šios srities kursuose Londone ir Graikijoje.

Plaukų atstatymo (transplantacijos) privalumai:

  • Naudojami moderniausi prietaisai ekstrakcijai ir implantacijai;
  • Beskausmė transplantacija;
  • Nelieka randų;
  • Mažai invazinė procedūra;
  • Greitas pooperacinis gijimas;
  • Galimybė konsultuotis su gydytoju prieš ir po procedūros.

Svarbu pažymėti, kad atliekant procedūrą Lietuvoje mes galėsime konsultuoti apie procedūros eigą. Paprastai po 3-4 mėn po procedūros vėl pradeda augti plaukai, o galutinis rezultatas pasirodo po 4 – 9 mėnesių nuo plaukų transplantacijos, todėl kilus klausimams su  mumis be vargo galėsite susisiekti.

Procedūros kainą įvertinsime konsultacijos metu, nes ji priklauso nuo to kokia galvos zona bus transplantuojama ir kiek bus implantuojama plaukų svogunėlių. Už paslaugas mūsų klinikoje galima atsiskaityti banko kortelėmis, o taip pat paslaugas gauti išsimokėtinai.

PRP PROCEDŪROS PLAUKŲ SLINKIMUI

PRP procedūros turi teigiamą poveikį stabdant plaukų slinkimą, todėl šios paslaugos ypač rekomenduojamos pacientams, turintiems plaukų slinkimo problemų.

PRP – tai plazma, praturtinta trombocitais, kurios injekcijos yra vienas iš naudingų būdų gydant nuo plaukų slinkimų ar senėjimo. Šis būdas ypač populiarus užsienio valstybėse tiek tarp vyrų, tiek  ir tarp moterų.

Mūsų specialistai ir komanda pasirengę atsakyti į visus Jūsų rūpimus klausimus ir pasiūlyti operatyvų bei profesionalų gydymą ar plaukų transplantaciją už prieinamą kainą.